“Oblicza epok 1.1”, czyli podręcznik, który wchodzi w skład bestsellerowego cyklu od WSiP!

Dariusz Trześniowski, Dariusz Chemperek oraz Adam Kalbarczyk z ogromną radością pragną zaprosić właśnie Ciebie do odbycia niezwykłej i wręcz magicznej podróży przez trzy epoki historyczno-literackie. Dzięki podręcznikowi “Oblicza epok 1.1” ta eskapada, którą odbędziesz wraz z autorami tej bestsellerowej publikacji sprawi, że rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu analizy i interpretacji tekstów oraz nauczysz się sztuki argumentowania. Książka ta również umożliwi Ci poznanie wielu ważny oraz ciekawych pojęć i terminów literackich.

Pierwszy dział z tej publikacji nazwany został “Biblia w literaturze i kulturze”, dowiesz się w nim wielu interesujących rzeczy dotyczących Biblii oraz tego, jak dzieło to stało się inspiracją dla wielu artystów w całej Europie.

W drugim dziale autorzy tego podręcznika zabiorą Cię na wycieczkę w przeszłość do starożytności. W dziale tym, który zatytułowany jest “Literatura Greków i Rzymian” poznasz bardzo dogłębnie ten okres, jak i postacie z tamtej epoki, których utwory na stałe już zapisały się złotymi literami w historii literatury.

Ostatnim działem w tym podręczniku jest “Średniowiecze”, dzięki któremu odkryjesz wiele ciekawych faktów oraz terminów z okresu, który trwał ponad dziesięć wieków i, w którym artyści bardzo energicznie tworzyli swoje utwory.

Nie czekaj, więc i już teraz sięgnij po “Oblicza epok 1.1”. Publikacja ta jest zgodna z nową podstawą programową i wchodzi w skład bestsellerowego cyklu, którym jest seria “Oblicza Epok”.

Bestsellerowa seria podręczników, dzięki której wielu uczniów wprost zakochało się w języku polskim, czyli “Oblicza Epok”!

Serię “Oblicza Epok” cenią sobie wszyscy uczniowie, którzy rzetelnie chcą przygotować się zarówno do kartkówek i sprawdzianów w szkole średniej, jak i do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Cykl ten publikowany jest w Polsce przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie czekaj, więc i sięgnij już teraz po “Oblicza Epok”, a z pewnością nie będziesz tej decyzji żałować!